Nieuws / Start van het nieuwe Scoutsjaar

 • Miet 30/08/17

  Start van het nieuwe Scoutsjaar

  We hebben dit jaar weer een dappere bende leiding die staat te popelen om er samen met de leden een fantastisch jaar van te maken. Ben jij ook zo benieuwd naar wie van hen jullie leiding gaat zijn komend scoutsjaar? Kom dan zaterdag zeker van 14u-17u naar het pleintje voor de Brieljant (Kaandelpark) voor de jaarlijkse overgang!

  Nieuwe leden zijn welkom op onze opening van het scoutsjaar (zondag 3 september, vanaf 11u aan het lokaal ) en onze startdag (16 september, 14u-17u aan het lokaal).

  Voor de ouders, broers, zussen, vrienden.. die de leiding in real life wil spotten, allen welkom om mee met ons het scoutsjaar in te luiden op zondag 3 september! Meer informatie kan u vinden op het facebookevenement.

  https://www.facebook.com/events/162685324306804/?fref=ts. 

  Hopelijk tot dan!