Nieuws / Winactie Delhaize Deinze!

  • Cato 25/10/22
    Cato

    Winactie Delhaize Deinze!

    Vanaf deze donderdag start een grote winactie in de Delhaize van Deinze: “Alle Beetjes Helpen”! ❤️ Wat houdt dit nu precies in? Delhaize stelt 10 000 euro ter beschikking en om een groot deel daarvan in handen te krijgen, hebben we jullie hulp nodig! Bij elke twintig euro die je uitgeeft in de Delhaize van Deinze, krijg je een aantal B’tjes dat je dan in de juiste koker doet wanneer je naar buiten gaat, de koker van onze scouts dus! Deze actie betekent veel voor ons. Het deel van die 10 000 euro die wij winnen, zorgt ervoor dat jouw zoon of dochter nog meer plezier kan beleven op de scouts, en dat in de toekomst misschien op het klimrek waarvoor we aan het sparen zijn 😱 Dus als je gaat winkelen in Delhaize en je krijgt wat B’tjes, aarzel niet om ze in onze koker te steken, want Alle Beetjes Helpen!😉